Kullanıcı girişi

Kazançlarınız

Sağlık :

Arsu arıtma sistemleri®' ile içtiğiniz suyun kalitesi sizin kontrolünüz altındadır. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak, kaliteli ve kesintisiz su 'her an' elinizin altındadır. Telefon etmenize, sipariş vermenize, taşımanıza gerek yoktur.

Bebek Mamaları :

Arsu arıtma sistemleri®, musluk suyunda bulunabilecek mikrop, arsenik, nitrit gibi zararlı maddelerden en çok etkilenecek olan bebekleri korur, bebek maması için ideal su üretir. Hamileler için de en güvenilir sudur.

Lezzetli İçecekler :

Arsu arıtma sistemleri®, çay ve kahvenin tadını güzelleştirir. Klorsuz ve yumuşak su ile daha az çay ve kahve kullanarak daha çok lezzet elde edersiniz. Sulandırılarak yapılan tüm konsantre içeceklere daha taze tat katar.

Lezzetli Yemekler :

Arsu arıtma sistemleri® suyu ile pişirilen yemeklerde yiyeceklerin doğal tatları bozulmaz ve daha kısa sürede pişer. Tencere ve tavalarda sinir bozucu kireç tortuları bırakmaz.

Buz Küpleri :

Arsu arıtma sistemleri® suyu ile yapılan buzlar kristal berraklığındadır. Klor, tuz, kireç, tortu içermeyen buzler daha sert olur, daha uzun süre dayanır ve 'içeceklerin dibinde' tortu bırakmaz.

Tuz Diyetleri :

Arsu arıtma sistemleri®, sodyum(tuz) diyeti takip eden hipertansiyon ve kalp hastaları için ideal su üretir.

Ev Hayvanları :

Arsu arıtma sistemleri® suyu, kuru hayvan mamasıyla karıştırılmak için idealdir. Akvaryum için de en uygun sudur.

Tasarruf :

Arsu arıtma sistemleri®'la elde edeceğiniz su, para ile satın alacağınız suya göre bedavadır. Taşıma zahmetine ya da her an bitecek endişesine katlanmak zorunda değilsiniz. 'Suya ödediğiniz parayı' hiç düşündünüz mü?

Kilo Verme Diyetleri :

Arsu arıtma sistemleri®; vücut sıvılarının, dolayısıyla vücut ağırlığının artmasına yol açan sudaki aşırı mineral tuzları azaltır. Egzersizle kaybedilen vücut sıvılarının yerine konması için idealdir.