Kullanıcı girişi

Neden Ar Su Arıtma Robotu

Neden ArSu arıtma robotu?

Arsu robotu dengeli ve sağlıklı beslenmeye önem veriyorsak mükemmel su için kesin çözümdür. Sağlıklı su mineral ve hoş lezzetiyle mükemmel bir denge sağlar, ayrıca yumuşak içimi ve düşük sodyum oranı sayesinde gün boyu tazelik ve ferahlık verir,

Arsu robotuyla 365 gün 24 saat sağlıklı, temiz, berrak, taze, kokusuz, yumuşak ve lezzetli, mükemmel su hizmetinizdedir.

SAĞLIKLI BİR KAYNAKTAN İÇİLEN SU; VÜCÜT DİRENCİNİ VE ENERJİ SEVİYESİNİ ARTTIRIR, GIDALARIN SİNDİRİLMESİNİ, SİNDİRİLMEYEN GIDALARIN VÜCUTTAN ATILMASINI SAĞLAR VE VÜCÜT SICAKLIĞINI DENGEDE TUTAR.

İçtiğiniz suyu ciddiye alın...

Dünyada hergün binlerce insan sağlıksız içme suları nedeniyle hastalanıyor veya 'yaşamını' yitiriyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) raporuna göre insan sağlığını tehdit eden faktörler arasında 'sağlıksız su' 6. sırada yer almaktadır.

Musluk sularını neden içmiyoruz?

Günümüzde bilinçli insanlar çamurlu ve paslı, kötü koku ve tatlı, sert, içinde mikrop arsenik ve nitrit gibi zararlı karışımlar olabilecek musluk sularını içmektense su 'satın almayı' tercih ediyor.

Suyu satın almak ne derece mantıklı?

Kaynak suları çevre kirliliğinin tehditi altındadır. Klorlanmadığı için daha riskli, beklediği için ise bayat olabilir. Her an bitecek endişesi, sipariş verme ya da taşıma zahmeti ve en önemlisi ödediğiniz para size yük olmuyor mu? Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizi tedirgin etmiyor mu?

İçtiğiniz suyu kendiniz üretin!

İşte bu nedenlerle gelişmiş ülkelerde içme suyu için kullanılan en yaygın çözüm 'profesyonel' içme suyu sistemleridir. Çünkü en akıllıca olan doğru yöntem ve sistemle musluk suyundan 'ideal' içme suyu elde etmektir.

Doğru arıtma yöntemi hangisi?

Atık su çıkışına sahip olan ve tüm zararlı maddeleri bu yolla dışarı atabilen, katkı maddesi gerektirmeyen ve arıttığı suyun kalitesini raporlarla onaylatan sistemlerdir.

Doğru yöntem: 'Reverse Osmosis'!

Suyun molekül düzeyinde filtre edilerek özüne dönüştürüldüğü en gelişmiş arıtma teknolojisidir. Bu yöntemle deniz suyundan, kuyu suyundan ve içilemeyecek nitelikte şehir sularından 'ideal' içme suyu elde edilir.

Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) yöntemi nasıl çalışır?

Basınçlı su, gözenekleri en küçük virüsten '20 kat' daha küçük olan, membran filtreden geçirilerek 'ayrıştırılır'. Suda bulunan çözünmüş maddelerin fazlası ve zararlı maddelerin tamamı dışarı atılarak, sağlıklı mineral yapısıyla suyun özü elde edilir. Yani 'gerçek' su...

Kesin çözüm Arsu arıtma Sistemleri®

'Reverse Osmosis' teknolojisini özel olarak geliştirdiği kapsül filtrelerle destekleyerek 'ideal' içme suyu üretir.